Dlouho trvaly naděje fotbalistů Strakonic na bodový zisk z utkání ve Štěchovicích. Farmu Dynama držel brankář Hajdušek, ale jeho kouzlo nakonec prolomil v 85. minutě Müller a Štěchovice si do tabulky připsaly tři body za výhru 1:0.

Utkání začalo v deštivém počasí svižně a už v 7. minutě měl první velkou možnost Funda, ale osamocený branku minul. Domácí mohli odpovědět Pospíšilem, který pelášil sám na Hajduška, ale byl dostižen obráncem a následná střela za moc nestála. Štěchovice tlačily, další šanci Pospíšila vytlačil Hajdušek konečky prstů mimo tři tyče, Kodr branku netrefil. V závěru poločasu ještě střílel prakticky už do odkryté branky Krajčí, ale Strakoničtí se se štěstím ubránili.

Ani po přestávce neustal tlak Štěchovic a brankář domácích Sňozík příliš práce neměl. V 68. minutě se znovu vyznamenal Hajdušek, když vychytal Pospíšila. Následně pomohl hostujícímu brankáři jeden z obránců, který z brankové čáry vykopl střelu neúnavného Pospíšila. Deset minut před koncem mohly nečekaně udeřit Strakonice, ale po rohu se míč za brankovou čáru nedostal. Štěchovice se dočkaly rozhodující trefy v 85. minutě, kdy Viktor Müller dotlačil míč do sítě a zajistil svému týmu hubenou výhru 1:0.