Ani v dalším kole České fotbalové ligy se nedařilo farmě Dynama, která prohrála v Roudnici nad Labem 3:0. Strakonice tak mají v tabulce nadále jen čtyři body a jsou předposlední.

Jihočeši opět s řadou pendlů začali dobře, ale Funda trefil po čtvrthodině z dorážky jen tyč. Jenže po dvaceti minutách to byla Roudnice, která se dostala do vedení, když se trefil neobsazený Radek Tichý. Domácí se dostali na koně a druhý gól mohl přidat Svátek, ale zblízka neuspěl. Strakonice zahrozily zásluhou Dobalovy hlavičky, ale brankář Pokorný byl na místě. A když Kučerův pokus vytáhl na roh Křížek, skončil první poločas těsným vedením Roudnice.

Po přestávce přidali domácí ještě dvě branky. V 55. minutě se po sklepnutí Pavlíčka parádně trefil Ladislav Kešner. Roudnice měla více ze hry, nebezpečný byl zejména exbudějovický Svátek. Ten se dočkal v 72. minutě. To Kratochvílův přímý kop brankář Křížek pouze vyrazil před sebe a Jan Svátek ho doklepl do sítě. Jihočeši si tak připsali další nezdar, když prohráli v Roudnici 0:3.