Ani ve druhém jarním utkání se Strakonice nedočkaly bodového zisku. Tentokrát na Složišti nestačily na Horní Měcholupy, kterým podlehly 1:2. Obě branky vítězů vstřelil Lukáš Roubal, za domácí se před poločasem trefil Petráň.

První branky se diváci na umělé trávě na Složišti dočkali ve 34. minutě. Jihočeši se vydali do útoku, ale Radouch branku přestřelil. Z protiútoku však zahrozily Horní Měcholupy a Lukáš Roubal tečovanou střelou otevřel skóre. Domácí do přestávky srovnali. Ve 44. minutě Kadula hlavou přizvedl Radouchův centr a Michal Petráň dotlačil míč do sítě. Rozhodnutí přišlo v 84. minutě, kdy po rychlém brejku přišel centr z pravé strany a Lukáš Roubal svým druhým gólem rozhodl o výhře Horních Měcholup. Strakonice tak prohrály i druhý jarní zápas.