Fotbalisté třetiligových Strakonic nadále čekají na výhru v domácím zápase letošního ročníku ČFL. Tentokrát doma farma Dynama nestačila na Kolín, kterému podlehla 1:4. O zkázu Strakonic se postaral hattrickem hostující Boček. Čestný úspěch domácích zaznamenal z penalty ve druhé půli Wermke.

Jihočeši začali zle nedobře. Již v 5. minutě si na vápně zpracoval balon nekrytý Jan Boček a přesnou střelou začal svůj velký den. Strakonice na nepříznivý vývoj reagovaly zvýšenou aktivitou a vytvářely si šance. Po Otepkově pokusu do zdi se k dorážce dostal Chmelo, ale vysoko přestřelil. Slovenský forvard mohl skórovat i o chvilku později, ale z úhlu branku netrefil. Druhý gól tak mohl přidat Kolín, ale po brejku a zakončení Stejskala vykopl míč z brankové čáry Dvořák.

Snahu o vyrovnaní překazila farmě Dynama v úvodu druhé půle opět chyba v zadních řadách. V 51. minutě zakončil přečíslení přesnou střelou Jiří Stejskal. O tři minuty později vystřelil přesně znovu Jan Boček a bylo to již 0:3. Strakoničtí se dočkali snížení po hodině hry, kdy penaltu proměnil Roman Wermke. Jenže brzy na to dovršil Jan Boček hattrick a Kolín si odvezl z jihu Čech tři body.