Tři vzájemná utkání neuhrálo Dynamo se středočeskou Vlašimí ani bod. Nyní to svěřenci trenéra Davida Horejše prolomili ve druhém ligovém kole, když na hřišti nepříjemného soupeře zvítězili 2:0. O výhře rozhodli černobílí už v prvním poločase, kdy otevřel skóre Kadula a po půl hodině hry na něho navázal Wermke. V dalším kole jede Dynamo do Varnsdorfu.

Do druhého kola vyslal trenér David Horejš stejno jedenáctku jako proti Viktorii Žižkov. I vlašimský trenér poslal do zápasu předpokládanou jedenáctku, v útoku nechyběla úderná dvojice Fotr – Hadaščok. Po dvou rohových kopech začalo Dynamo nejlépe, jak mohlo. V deváté minutě se ocitl Mashike sám před brankou a obloučkem našel Jindřicha Kadulu, který neměl těžkou úlohu – 0:1.

Po inkasované brance Vlašim začala více útočit a pramenily z toho i šance na vyrovnání. Tusjak našel Skopce, jehož dobrou střelu Křížek efektivně vyrazil. Po půl hodině hry se mohli Jihočeši radovat znovu. Po několika zablokovaných střelách se k míči dostal Roman Wermke a technickou střelou navýšil vedení černobílých – 0:2. V závěru mohl alespoň snížit Hadaščok, jenže v dobré pozici přestřelil.

Hned ve druhé minutě druhého poločasu měl obrovskou příležitost Filip Hašek. Objevil se sám před Křížkem, ale z úhlu branku netrefil. Začátek druhých čtyřiceti pěti minut patřil spíše Středočechům, ale Dynamo postupem času dokázalo srovnat hru. Z velké dálky zkusil štěstí Ladislav Janda, ale nezamířil mezi tři tyče. V 73. minutě mohl přidat druhou branku v zápase Roman Wermke, avšak Nguyen si s jeho pokusem dokázal nadvakrát poradit.

V závěrečných deseti minutách měla Vlašim tři velké příležitosti, ale Jihočeši si odvezli tři body i s čistým kontem. Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Vojtěch Hadaščok, ale zamířil nad břevno. Za minutu tentýž hráč nedosáhl na centr Skopce. V nastavení mohl korigovat Štochl, jenže Zdeněk Křížek si výborným zákrokem zajistil první nulu v sezoně.