V šestém kole přijela na SCM Složiště prozatím druhá Příbram, která potvrdila v nedělním utkání roli favorita vyhrála 2:1. Za hosty se z pokutového kopu prosadil kapitán Hlinka, vítěznou branku vstřelil Brandner. Za Dynamo snižoval tři minuty před koncem pendl z áčka Jiří Funda z přímého kopu.

Utkání se i přes náročné klimatické podmínky hrálo ve vysokém tempu, zápas měl náboj. Lehce navrch mělo celou první půli Dynamo, větší šance si ale vytvořila Příbram. V osmé minutě v dobré pozici netrefil branku Brandner. Dynamo kontrovalo slabou střelou Wermkeho, se kterou neměl Kočí problémy. Jihočeši více drželi míč a praktikovali centry z obou stran, o které se starali Funda s Paseckým. Největší šanci prvního poločasu měl talentovaný Matěj Končal. V rychlém protiútoku běžel sám s Junkem na brankáře Hajduška, vzal zodpovědnost na sebe, ale Hajdušek ho bravurně vychytal. Do konce poločasu se do zakončení dostávali pouze fotbalisté v černobílých dresech. Neujala se střela Paseckého ani Bálka, Kočí vychytal i Fundu. V závěru půle mohl skórovat Wermke, ale jeho efektivní patička skončila nad.

Do druhého poločasu nastoupily oba celky ve stejných sestavách, mírně navrch mělo stále Dynamo. Ve velké šanci se v 54. minutě objevil středopolař Hála. Branku vysoko přestřelil a odmítl poslat svůj tým do vedení. Následovala slabší pasáž bez brankových příležitostí, do hry se začala více dostávat Příbram. První branka přišla v 72. minutě. Jenne fauloval unikajícího soupeře a sudí Černý nařídil penaltu. Na značku pokutového kopu si postavil míč hostující kapitán Hlinka a s přehledem poslal hosty do vedení – 0:1. Druhou branku přidal deset minut před koncem utkání Patrik Brandner. Příbramský útočník nedal přenou střelou k tyči Hajduškovi šanci zasáhnout – 0:2. Snížení přišlo parádní brankou Jiřího Fundy. Z přímého kopu překvapil Kočího a snížil – 1:2. Na více se Jihočeši nezmohli, tudíž s Příbramí prohráli 1:2.