Ani do zápasu se Spartou nemohl počítat trenér Dynama Pavol Švantner s kanonýrem Martinem Šplíchalem. Další klíčovou ztrátou byla absence Marka Kalouska, který zasedl pouze na tribunu. První poločas odehrál starší dorost Dynama velmi dobře. Úvodní šanci zápasu měl Jakub Pařízek. Střílel z dobré pozice na hranici vápna a brankář Pecháček vytáhl těžký zákrok. Po půl hodině hry šlo Dynamo do vedení. Ve vápně byl faulován hrotový útočník Rauscher a sudí nařídil pokutový kop. Míče se malinko překvapivě chopil Viktor Kadlec. Na střele po zemi doprostřed si Pecháček počíhal, jenže míč vyrazil pouze před sebe a exekutor penalty míč dorazil - 1:0. Navýšit mohl Rostislav Kadlec, ale povedenou ránu na přední tyč reflexivně vyrazil sparťanský brankář.

Druhá půle byla v režii sparťanského týmu. Už první rohový kop ve druhém dějství přinesl vyrovnání. Nedůraznost Jihočechů potrestal budějovický odchovanec Pavel Hezoučký - 1:1. Ihned otočit mohl útočník Drchal, ale brankář Vávra vytáhl dobrý zákrok. Po sedmdesáti minutách to byl znovu Drchal, kdo neproměnil stoprocentní šanci na malém vápně. Tentýž hráč se radoval až v 78. minutě. Spornou penaltu bezpečně proměnil - 1:2. Rozhodující branka Dynamo úplně položila. Za minutu už to bylo o dvě branky, kdy míč propadl až k Tvarohovi, který se nemýlil - 1:3. Na konečných 1:4 upravil druhou brankou v zápase Václav Drchal.