Sedmibrankový příděl připravila juniorka soupeřům z Příbrami. Demolici favorita, kterého Dynamo v Juniorské lize ještě nikdy neporazilo, řídil hattrickem nezastavitelný Jakub Moravec. Sestava s několika pendly přehrála Středočechy rozdílem třídy 7:0 a zaznamenala první výhru v sezoně.

Jihočeši nastoupili s celou řadou posil ze širšího kádru A-týmu. Od začátku hráli Staněk, Řehoř, Havel, Vaněk, Hála, Moravec či Turyna. I hosté z Příbrami přivezli několik fotbalistů, kteří už okusili dospělý fotbal – mj. Květ, Tregler, Mitrovič nebo Danoski. Lepší začátek měli Středočeši, kteří si vypracovali několik rohů a slibných šancí. Sovu ale z hranice vápna vychytal Staněk a dvojka druholigového A-týmu Dynama zachránila situaci i před Danoskim po Hálově nepřesné malé domů. Na druhé straně skóroval důrazný Turyna, rozhodčí mu ale před tím pískl útočný faul.

První poločas plný šancí pokračoval ranou Květa těsně vedle. Pak začal koncert Jakuba Moravce. Nejprve ve 25. minutě po pěkné individuální akci otevřel skóre ranou pod břevno, o osm minut později k Jakubu Moravcovi doputoval přetažený centr a po dvou zasekávačkách trefil pendl z áčka přesně k tyči. Uběhly další čtyři minuty a bylo to už o tři branky. Tentokrát podržel na pravé straně balon Turyna, počkal na spoluhráče a vybral si Rostislava Tomka, jenž prostřelil brankáře Kočího. Do poločasu stihl Jakub Moravec zkompletovat svůj hattrick. V pohodě hrající sparťanský mladík natáhl ze třiceti metrů a parádní ranou potěšil oko stovky diváků na Složišti.

O vítězi utkání tak bylo skoro jasno už po pětačtyřiceti minutách, hosté ale zbraně úplně nesložili. Rozjetí a v pohodě hrající Jihočeši ale měli navrch. Tomkovu ránu vyrazil nejistý Kočí, následně hlavičkoval Turyna mimo. Pátý gól Dynama obstaral Filip Vaněk, který po rohu na krátko prostřelil pravačkou vše, co mu stálo v cestě. Šestý gól měl na kopačce Havel, ale zblízka se ani napodruhé v zápase neprosadil.

Co se nepodařilo Havlovi, to zvládl o pár minut později Jan Chylík, který párkrát zasekl míč ve vápně a pak prostřelil brankáře. Zbytek zápasu už se spíše jen dohrával, domácí si hlídali vedení, Příbramští byli otrávení. Po minulém kole, kdy zvítězili 7:0, tak v následujícím zápase se dočkali opačného výsledku. V 82. minutě totiž na konečných 7:0 upravil stav Jakub Matoušek, který těžil ze spolupráce Hály s Kadlecem. Juniorka si tak připsala vysokou výhru, která byla zároveň první v sezoně.