Blízko prvních bodů na hřišti soupeře byla českobudějovická juniorka. Na hřišti pražské Dukly dlouho vedla brankou Jakuba Matouška, domácí však zvládli ve druhém poločase dokonalý obrat, po němž brali tři body za výhru 2:1. Juniorku čekají na podzim ještě dva zápasy.

Hodně mladá českobudějovická sestava vyrazila na Julisku, kde na umělé trávě vzdorovala domácí Dukle. Domácí sestavu vyztužili z A-týmu Brandner či Bezpalec, v základní jedenáctce hostů nechyběl Jan Hála. Od úvodních minut měli častěji míč na svých kopačkách domácí, avšak českobudějovická obrana mohla být dlouho v klidu. Několik centrů vyřešil jistý brankář Luksch, a tak mohli Jihočeši podnikat rychlé výpady do domácí obrany. Jeden z nich vyšel ve 23. minutě, kdy se trefil Jakub Matoušek a juniorka Dynama vedla. Zaskočení Pražané se rychle snažili o vyrovnání, ale dlouho si nevěděli rady. Několikrát se předvedl nadějný brankář černobílých, to bylo ale ze strany Dukly vše. Po prvním poločase tak vedli svěřenci trenérů Vlčka a Lengyela o jeden gól.

Po poločasové přestávce se obraz hry příliš nezměnil. Dukla útočila a pozorní Jihočeši v případě zisku míče hrozili z rychlých brejků. Domácí převaha byla přetavena ve vyrovnání v 56. minutě, kdy se prosadil Patrik Brandner. Povzbuzení Pražané byli nažhaveni rozhodnout a Luksch měl o zábavu postaráno. Klíčová situace přišla v 76. minutě, kdy po chybě českobudějovické obrany trefil domácím vítězství Vojtěch Brabenec. Černobílí se v závěru snažili urvat z utkání alespoň bod, ale nepovedlo. Juniorka tak i nadále čeká na první bodový zisk z hřiště soupeře. Na Dukle prohrála 1:2 a tabulkový soused jí odskočil na čtyři body. Na podzim ještě bude Dynamo hostit za týden Teplice a pak bojovat na Spartě.