Bez bodového zisku se domů vrátili mladíci českobudějovického Dynama z předehrávky 11. kola Juniorské ligy v Teplicích. Zde Jihočeši odehráli s favoritem vyrovnané utkání, které rozhodl jediný gól Richtera z 65. minuty z přímého kopu.

Jihočeši měli z pendlů v sestavě jen Podstavka a Fundu. Zápas byl hodně vyrovnaný už od prvních minut. V Teplicích se dlouho čekalo na první vážnější šanci, oba celky bojovaly zejména ve středu hřiště. Nejlepší střelec Juniorské ligy Chukwuma měl dobrou možnost ve 35. minutě, ale při jeho sólovém úniku mu balon utekl a nedokázal vůbec zakončit.

S postupem času začínal mít domácí favorit více ze hry. Převaha Teplic byla přetavena ve vedoucí branku v 65. minutě, kdy Daniel Richter parádní střelou z přímého kopu otevřel skóre. Černobílí se pak snažili o vyrovnání, vytvořili si několik závarů po standardních situacích, ale gól žádný. Jihočeši tak domů odjeli s prázdnou, v Teplicích prohráli 0:1.