V 17. kole Juniorské ligy na hřišti Slovácka přišel první bodový zisk juniorky Dynama z hřiště soupeře. Jihočešiv Kunovicích v silné sestavě doplněné o několik pendlů vyhráli jasně 3:0, když se o branky postarali Linhart, Kalod a Vošahlík.

Půltucet pendlů z A-týmu Dynama (Kalod, Vošahlík, Volešák, Linhart, Koreš, Funda) byl na hřišti od úvodu znát. Jihočeši drželi míč a postupem času se dostávali do tlaku. Ten vystupňoval v úvodní branku, kterou obstaral ve 13. minutě po centru Horáka ránou z voleje Zdeněk Linhart. Záhy vstřelil Linhart druhý gól, ale pro mávaný ofsajd neplatil. Další možnost měl o chvilku později Vošahlík, ale branku obloučkem minul stejně jako Volešák, jenž zblízka minul domácí svatyni z dorážky. Komplikace pro Dynamo přišla po půlhodině hry, kdy unikajícího Kübla stáhl Čadek a byl vyloučen. Hosté však ještě do poločasu zvýšili své vedení, když si na Fundův centr naskočil Richard Kalod a hlavou lízl míč do sítě.

Po poločase začalo být o maličko aktivnější Slovácko, ale hosté v klidu hlídali svůj náskok. Třetí gól měl na noze Křiváček, ale odražený balon napálil pouze k Semankovi. Dynamo se pojistky dočkalo o chvíli později, kdy práci spoluhráčů využil ke snadné brance do poloprázdné branky Jan Vošahlík. Závěr duelu už si Jihočeši zkušeně pohlídali a poprvé zvítězili venku.