Ani v 8. kole Juniorské ligy se Dynamo nedočkalo další výhry, na kterou čeká od prvního kola. Na Složišti totiž pouze remizovalo s Varnsdorfem 1:1, i když hrál soupeř od 13. minutě v deseti. Hosté navíc vedli, po nesmyslném faulu Schertlera proměnil penaltu Jurča. Ještě do poločasu si ale hostující Jurča vstřelil vlastní gól a body se tak nakonec dělily.

Oba celky nastoupily v hodně mladých sestavách bez pendlů z A-týmů. První závažnější moment se narodil ve 13. minutě, kdy Čadek vyslal za obranu Martina Helda, jenž postupoval sám na brankáře. Byl však zezadu faulován Hauerem, který byl vyloučen. Z následného trestného kopu sám faulovaný protáhl gólmana Kloudu, jenž jeho ránu vyrazil. Domácím se však přesilovka příliš nedařila. Územní tlak měli, ale šance jen výjimečně. Jednu z nich zahodil Čadek, když zblízka vyslal jen slabou střelu.

Další důležitá situace se odehrála ve 35. minutě, kdy po rohu Schertler nesmyslně přejel ve vápně Radima Jurču, jenž z penalty poslal hosty do vedení. Jihočeši byli i přes přesilovku bezradní směrem dopředu. Spasil je až šťastný gól krátce před přestávkou. Čadkův trestný kop si do vlastní branky srazil Radim Jurča, jenž se tedy trefil během deseti minut do obou branek.

Po změně stran pokračovalo ofenzivní trápení domácích. Naopak Varnsdorf úplně vymazal absenci jednoho hráče v poli a hrála se vyrovnaná partie plná nepřesností. Po hodině hry se hosté několik vteřin radovali z vedení, ale Jurčovi byl pískán ofsajd, proto zůstal stav nerozhodný. Když se Dynamo nadechovalo k závěrečnému náporu, tak při něm stáli všichni svatí, jelikož nenápadnou střelu Breburdy zastavila až tyč Pavelcovy branky. Branková konstrukce hrála prim i na druhé straně, když v závěru hlavičkoval do břevna po rohu Duran. I přes závěrečný tlak Dynama se body dělily.

Karel Vácha (asistent trenéra Dynama): "Jsme zklamaní, bod je pro nás z dnešního zápasu málo. Utkání se pro nás vyvíjelo dobře, když jsme od 13. minuty hráli proti deseti. Ale byli jsme mizerní směrem dopředu a nevytvořili jsme si pak ani žádnou pořádnou gólovou příležitost. Až v závěru jsme trefili po rohu břevno. I gól, který jsme dostali, byl zbytečný. I když to Martin neudělal schválně, tak to bylo nesmyslné."