Už prvních dvanáct minut rozhodlo o tom, že budějovická juniorka si z Mladé Boleslavi neodveze ani bod. Domácí díky třem rychlým brankám brzy vedli a vedení si udrželi až do konce utkání. Jedinou branku Dynama obstaral Rostislav Tomek.

Na boleslavském hřišti proti sobě nastoupily o něco odlišné jedenáctky. Za domácí nastoupili tři posily z áčka (Mareš, Vukadinovič, Takács), zatímco za hosty nastoupili čistě mladíci posílení o hráče ze staršího dorostu. Na hřišti to bylo znát od prvních minut. Už ve čtvrté minutě šli fotbalisté z města automobilů do vedení. Pěknou akci zakončil Petr Mareš přesnou střelou - 1:0. Za tři minuty se Boleslavští radovali znovu. Na branku vyslal jedovatou střelu David Komárek a bylo to o dvě branky - 2:0. Ani třetí branka na sebe nedala dlouho čekat. Trefil se další pendl z hlavního týmu Miljan Vukadinovič - 3:0. Mizérii Dynama v první půli podtrhla čtvrtá branka, kterou vsítil v 28. minutě Daniel Novák - 4:0. Do kabin se tak šlo za jasného vedení domácího celku.

Do druhého poločasu udělal trenér Jihočechů hned tři změny. Jedna se dotkla i postu brankáře, na kterém nahradil Matěje Luksche Lukáš Coufal. Boleslavští své vedení ještě dokázali navýšit. Podruhé v zápase se v padesáté šesté minutě dokázal trefit nejstarší hráč na hřišti Petr Mareš - 5:0. Alespoň čestného úspěchu se Dynamu podařilo zaznamenat. Dvacet tři minut před koncem se trefil záložník Rostislav Tomek - 5:1.