Špatnou nohou vkročili junioři Dynama do nového ročníku. Na horké půdě Příbrami prohráli o dvě branky a na začátek sezony tak nezískali ani bod. Domácí se dostali do vedení po gólu Ježdíka z penalty, Dynamo srovnalo zásluhou Řezáče. To však bylo ze strany Jihočechů vše, druhá branka Ježdíka a první Laňky rozhodly o třech bodech pro Středočechy.

Těžkým utkání na úvod začali fotbalisté českobudějovického Dynama sezonu Juniorské ligy. Svěřenci Petra Skály zakončili uplynulou sezonu na čtrnácté příčce, soupeř od Litavky na šestém místě. V základní jedenáctce dostali příležitost ještě loňští dorostenci Rotbauer, Škoda, Blažek a člen širšího kádru A-týmu Dominik Frnoch. Nechyběly ani loňské opory Křiváček, Bálek a kapitán Tomášek.

Po vyrovnaném úvodu utkání se do první pořádné šance zápasu dostali Středočeši, dobře zahraný přímý kop Moravce vytáhl skvělým zákrokem Rotbauer. První branky zápasu se dočkala Příbram. Po faulu na unikajícího Laňku proměnil pokutový kop Petr Ježdík - 1:0. S téměř okamžitou odpovědí přišli Jihočeši. Za pět minut se po rychlé kombinaci trefil Michal Řezáč - 1:1. K získání ztraceného vedení měli Příbramští hned dvě velké šance a naneštěstí pro Dynamo, tu druhou využili. Nejprve střelu Moravce Rotbauer stěží vyrazil, z následného rohového kopu domácí nic nevytěžili. Čtyři minutu před koncem půle se náramně trefil Denis Laňka a tým vedený Jiřím Kotrbou znovu vedl – 2:1.

Druhý poločas začala Příbram s míčem u nohou, propracoval se ke dvěma rohovým kopům, ale ani z jednoho nic nevytěžila. Z dálky to zkoušel agilní Jakub Moravec, ale ani tentokrát nenašel na českobudějovického brankáře recept. Velkou šanci na další vyrovnání měl opět Michal Řezáč. Probil se až před Kočího, jenže technickou střelou neuspěl. Záhy přišel trest na druhé straně a zřejmě rozhodující branka. Odražený míč správně trefil Petr Ježdík a Příbram poprvé v zápase vedla o dvě branky 3:1. Další branku už diváci neviděli, juniorka na začátek ligy prohrála v Příbrami 1:3.