V šestém kole Juniorské ligy nestačilo Dynamo na domácí Teplice a prohrálo o tři branky. Po bezbrankové první půli začali úřadovat Severočeši a díky třem brankám v rozmezí dvaceti čtyř minut rozhodli o své výhře. Tepličtí si tak další výhrou udrželi první místo v tabulce.

Do zápasu vstupovali v roli favorita jednoznačně domácí. Ti měli před utkáním na kontě dvanáct bodů za čtyři výhry a jednu porážku, čímž se drželi v úplném čele tabulky. Na druhou stranu juniorka Dynama byla povzbuzena velkolepou výhrou 3:2, když otočila nepříjemný vývoj skóre doma proti Dukle. V sedmé minutě se neuchytil centr Kadlece, na druhé straně včas uťal rodící se brejk Teplic dobrým výběhem Luksch. První velkou možnost utkání neproměnili Severočeši po dvaceti minutách, kdy jeden z domácích poslal hlavičku na přední tyči vedle. V další šanci byli Tepličtí o pár minut později. Přihrávku pod sebe dostal jeden z domácích ideálně mezi penaltu a malé vápno, jenže přestřelil. Deset minut před koncem poločasu se zaskvěl Luksch, když vytáhl reflexivní zákrok.

Na začátku druhé půle mělo možnost Dynamo. Matoušek hezky uvolnil spoluhráče, který z pravé strany zamířil nepřesně na přední tyč. Branky začaly padat od 55. minuty. Na pravé straně se dostal do rychlého úniku Marek Červenka a šikovnou střelou mezi nohy rozradostnil svůj tým - 1:0. Druhý gól přidali Tepličtí po necelých dvaceti minutách. Míč se dostal k Dominiku Šupovi, který přesnou střelou o tyč navýšil vedení domácího celku - 2:0. Třetí úder zasadil černobílým David Martirosjan. Trefil se přesnou střelou k levé tyči, když využil pasu z pravé strany - 3:0.