Rekonvalescent Jiří Kladrubský pomohl juniorce Dynama k bodu proti pražské Spartě. Lídr soutěže na jihu Čech vedl 2:0, ale Martin Held s Richardem Kalodem dokázali po změně stran vyrovnat na konečných 2:2. Po poločase do hry naskočil i Kladrubský a pohyboval se ve středu hřiště.

Od začátků pomohli juniorce pendlové Kalod, Podstavek a Fryšták. Jejich přítomnost na hřišti však ze začátku znát nebyla, Pražané měli víc ze hry. Jejich tlak vystupňoval po čtvrthodině, kdy se dvakrát musel vyznamenat brankář Fryšták. Nejprve po voleji Kitanoviče, následně zlikvidoval únik Peška. Záhy zahrozili i černobílí, jenže hlavička Křiváčka po rohu se do branky nevešla. Před poločasem Sparta znovu zatlačila a byla za to odměněna vedoucí brankou. Sám před Fryštáka se dostal David Surmaj a přesnou střelou otevřel skóre.

Po poločase skočil do hry Kladrubský, ale jeho celek po sedmi minutách druhého dějství podruhé inkasoval. Na Surmajovu kolmici si naběhl Jakub Pešek a zvýšil na rozdíl dvou branek. O minutu později však udeřilo i na druhé straně, když se po rohu trefil hlavou Martin Held. Domácí najednou ožili a jistota Pražanů z první půle byla pryč. Jihočeši vyrovnali v 72. minutě, kdy Richard Kalod předskočil ve vápně stopera soupeře a vyrovnal. Další zvrat v zápase mohla přinést 78. minuta, kdy mohl favoritovi vrátit vedení Surmaj, ale sám před Fryštákem selhal. V závěrečné desetiminutovce už branka nepadla a nebyla na ní ani žádná výraznější šance. Dynamo se tak rozešlo se Spartou smírně 2:2.