Čekání juniorky na druhou výhru trvá dál. Mladí Jihočeši se nedočkali ani v zápase 9. kola, kdy podlehli Baníku Ostrava na jeho hřišti 0:1. O jedinou branku se postaral po půlhodině hry Špavelko.

Utkání začalo zostra. V 7. minutě měl vedoucí gól na noze Szotkowski, ale brankář Pavelec jeho úmysly přečetl. O chvilku později mohli jít do vedení i Jihočeši, jenže Horák poslal dorážku v jasné pozici mimo tři tyče. Ještě blíže vedení bylo Dynamo v minutě 22., kdy Martin Held trefil z přímého kopu břevno domácí svatyně. Kýženého prvního gólu tak nakonec dosáhl po půlhodině Baník. Po rohu se trefil Dominik Špavelko a jeho branka se nakonec ukázala jako vítězná, jelikož další branka už nepadla.

Další šance na skórování ale byly a domácí gólman Macej se musel častokrát ohánět. Při strážci tří tyčí Baníku stálo i štěstí, když Křiváček po rohu hlavičkoval v dobré pozici nad branku. Ostrava spoléhala na rychlé brejky, po jednom z nich Behana vychytal Pavelec. Dynamo ani přes závěrečný tlak na remízu nedosáhlo a dál čeká na druhou výhru v soutěži.