Cenné tři body mělo na dosah českobudějovické Dynamo v souboji 7. kola SYNOT ligy doma proti Slovácku, ale nakonec se body dělily po remíze 2:2. Jihočeši se do dvoubrankového náskoku dostali už v úvodní půlhodině, kdy se trefili Linhart s Vošahlíkem. Za hosty z Uherského Hradiště snižoval ve druhé půli Kerbr, v závěru vyrovnal Došek.

V sestavě Dynama se místo Koreše představil ve středu zálohy kapitán Herzán, na lavičce se ještě neobjevil Richard Kalod, který chce stoprocentně doléčit zraněný kotník. Úvod zápasu patřil hostím, kteří byli o něco málo aktivnější, Kaloudovu střelu však Křížek nadvakrát zlikvidoval. Z vedení se tak poprvé v sezoně radovali černobílí. Nejprve Linhart spálil obrovskou šanci po sklepnutí Hory, o minutu později už se ale mohl radovat. Dynamo rozehrálo pěknou akci, Herzán vrátil míč na levé straně Benátovi, jeho centr do vápna posunul Vošahlík hlavou k volnému Zdeňku Linhartovi, jenž jen poslal z malého vápna hlavičkou do sítě.

O deset minut později bylo na Střeleckém ostrově ještě veseleji. Linhart vybojoval míč, posunul ho na nabíhajícího Benáta, jehož střela byla zblokována. Balon se však odrazil k Horovi, jehož střelu vyrazil brankář Heča jen k volnému Janu Vošahlíkovi, který poslal míč do sítě. Fotbalovou parádu nabídl deset minut před přestávkou Ladislav Volešák, ale jeho luxusní volej z pětadvaceti metrů skončil těsně vedle. Dynamo si tak do kabiny neslo dvoubrankový náskok.

Hned v úvodu druhé půle se hosté dočkali důležitého kontaktního gólu. Michal Klesa promáchl vysoký míč, Milan Kerbr postupoval z levé strany sám na Křížka a pod českobudějovickým brankářem propasíroval míč do sítě. Jihočeši se hodně zatáhli a hosté toho dlouho nevyužili. Po hodině hry se na malém vápně objevil nikým nehlídaný Došek, ale jeho hlavičku z malého vápna skvěle vyrazil Křížek na roh.

Slovácko vrhlo všechny síly do útoku, na hrot přišel druhý vysoký útočník Dočekal. Zatažené Dynamo spoléhalo na brejky, šance měli Volešák, Machovec nebo Linhart, ale žádný z nich neskóroval, proto přišel v závěru trest. Libora Doška v 89. minutě neuhlídal Lengyel a důrazný forvard neměl problém zblízka poslat míč hlavou do sítě. Body se tak rozdělily, Jihočeši ztratili vyhraný zápas.

Luboš Urban (trenér Dynama): "Jsme zklamaní, průběh utkání nám nahrával. Ale když dostanete gól v 89. minutě, tak ani spokojený být snad nemůžete. Tři body jsme potřebovali. Na soupeře jsme byli dobře připravení, nechali jsme soupeře trošku hrát. V první půli jsme dali dva góly, ale věděli jsme, že není konec. Po pauze jsme nechtěli udělat chybu, ale bohužel se to stalo. I tak jsme chtěli zůstat v bloku a chodit do brejků, které jsme měli, ale překombinovali jsme to. A to asi rozhodlo. V závěru Lengyel neuhlídal Doška a inkasovali jsme v závěru. Soupeř je za bod šťastný, my jsme naštvaní"

Svatopluk Habanec (trenér Slovácka): "V prvním poločase byli domácí ve všem jasně lepší, soupeř byl na nás dobře připravený. Ve druhé půli jsme předvedli smršť balonů do šestnáctky, domácí se hodně zatáhli a nakonec jsme mohli urvat i tři body. Ale ty by byly nezasloužené. Na druhou stranu jsme si alespoň bod za druhou půli zasloužili."