Díky dvěma brankám Ivo Táborského v poslední čtvrthodině porazili fotbalisté Dynama České Budějovice prvoligové Blšany 3:1. Po bezbrankovém poločase otevřel skóre zápasu Skála, na jehož trefu dokázal ještě odpovědět domácí Zeher. Závěr zápasu ale patřil střídajícímu Táborskému, který dokázal během pěti minut přidat další dvě branky Dynama a o výsledku tak bylo rozhodnuto. Rekonvalescent Roman Pivoňka odehrál šedesát minut.

Do neoficiálního zápasu proti Chmelu Blšany postavil trenér František Cipro osvědčenou sestavu z posledních týdnů, ve které opět experimentoval na několika málo postech. Ve stoperské dvojici se spolu s Homoláčem objevil delší dobu zraněný a následně nemocný Michal Pivoňka, na pravém kraji záložní řady nastoupil místo Karla Poborského Jaromír Plocek a v útoku utkání zahájila osvědčená dvojice Mrkvička - Faldyna.

V prvním poločase si oba týmy vytvořily několik slibných příležitostí, přesto ani jeden brankář nemusel lovit míč ze své sítě.

Druhá část hry byla o poznání zajímavější a hrstka nejvěrnějších fanoušků se dočkala i gólů. První branku v zápase vstřelil po akci Vozábala stoper Jiří Skála. Jihočeši se ale z vedení dlouho neradovali a za necelých deset minut vyrovnal domácí útočník Robert Zeher.

Jihočeši se ale s remízou nechtěli spokojit a o konečném výsledku rozhodl střídající Ivo Táborský. Nejprve v 83. minutě zužitkoval centr Jaromíra Plocka a dvě minuty před koncem se prosadil i po centru Josefa Němce.