Starší dorostenci Dynama dlouho sahali po tříbodovém zisku ze zápasu proti Hradci Králové, nakonec se však museli spokojit pouze s bodem. Mladí Jihočeši vedli od 47. minuty, kdy se trefil Šplíchal. Vyrovnat se Votrokům podařilo až v 80. minutě a v následných pokutových kopech si hostující celek zajistil bod navíc.

Úvodní poločas moc fotbalové krásy nenabídl. Oběma týmům se na umělé trávě nedařilo kombinovat, převážná část prvních čtyřiceti pěti minut se odehrávala u středového kruhu. Velkou šanci otevřít skóre utkání měl Martin Lindák, avšak zblízka branku soupeře netrefil. Na druhé straně se mohl prosadit šikovný Samko, jenže trestuhodně domácí svatyni minul.

Do druhého poločasu vstoupilo Dynamo přímo skvěle. Marek Kalousek si prohodil s Martinem Lindákem pozici, uvolnil se na pravém křídle a poslal před branku ideální střílený centr. Ten našel přímo nohu Martina Šplíchala, který neměl problém poslat míč do sítě - 1:0. Velkou šanci na pojišťující druhou branku měl Lindák a střídající Míka. Prvně jmenovaný z gólové pozice trefil pouze brankáře a dorážku Míky vyrazil jeden z obránců na brankové čáře. Přišel tak trest v podobě vyrovnávací branky. Z pravé strany přiletěl centr do vápna, kde se hlavičkou prosadil Filip Firbacher - 1:1. Zápas tak došel až do penalt.

V nich se kromě střídajícího Rostislava Kadlece prosadili všichni fotbalisté, tudíž bod navíc bral Hradec Králové.