Bohemians Praha 1905 v poslední době není pro Dynamo ideálním soupeřem. Po sobotní porážce A-týmu v Ďolíčku se domů z Prahy bez bodů vrací i juniorka Jihočechů, která podlehla Klokanům 2:1.

V sestavě Dynama se objevili pendlové Klesa, Hanzlík, Fryšták nebo Funda, ale ani to na body nakonec nestačilo. První poločas nenabídl žádnou ofenzivní podívanou. Oba celky se střídaly v aktivitě, ale jejich akce zpravidla končily kvůli řadě nepřesností. Diváky rozproudila až závěrečná desetiminutovka první půle. Ve 37. minutě si na Koštířův trestný kop naskočil Lukáš Nováček a hlavou poslal domácí do vedení. Jenže po pěti minutách bylo vyrovnáno, když si centr z pravé strany srazil do vlastní branky Christian Ibeagha.

Po hodině hry se Klokani vrátili do vedení a později se ukázalo, že to byla branka vítězná. Roman Artemuk si potáhl míč po pravé straně a parádní křížnou střelou poslal balon do šibenice. Jihočeši pak přidali a vytvořili si několik závarů před brankářem Dočekalem, který však odolával. Za Bohemians hrozil nejvíce Artemuk, jenž připravil šanci pro Trnku, který však pálil mimo. V závěru ještě létalo do domácího vápna hodně centrů, ale obrana Bohemians vše zvládla a uhlídala vedení 2:1. V závěru byl ještě za nesmyslné oplácení vyloučen domácí Koštíř, ale na výhře Klokanů to už nic nezměnilo.