Zápas SK Dynamo - Meteor

Jaromír Plocek (trenér Dynama): "Do posledního soutěžního utkání s týmem Meteoru Praha jsme chtěli vstoupit aktivně, a to se nám také povedlo a byli jsme aktivnějším týmem, jak na míči, tak v ohrožení branky soupeře. Po našem útočném rohu jsme se dostali do vedení. Po další akci jsme vstřelili druhou branku, která nás měla uklidnit, ale paradoxně tomu tak nebylo. Začali jsme Meteoru přenechávat střed pole, kde nás přečíslovali a měli více ze hry. Tím zákonitě došlo k obdržení snižující branky. Do kabin jsme odcházeli za stavu 2:1 pro nás. V poločase jsme si vyříkali pár věcí, že musíme přidat, dát míč na zem a začít se nabízet a více kombinovat, protože sportovně musíme říct, že jsme malinko vyklidili pole a Meteor začal hrát a přečíslovat nás v prvním poločase. Druhý poločas byl ve stejném duchu, šance byly na obou stranách. My jsme dali krásnou branku Matějem Rynešem (jeho druhá branka v utkání). Hra byla spíše o bojovnosti a vůli, protože kluci už toho měli za celou půl sezonu hodně v nohách a bylo také velké teplo, ale na to se nechceme vymlouvat a ani nebudeme. Dostali jsme snižující branku na 2:3 po naší chybě, která by se neměla opakovat, ale prostě ve fotbale branky padají z chyb hráčů. Utkání skončilo naší výhrou a připsáním důležitých tří bodů do konečně tabulky."