Zápas SK Dynamo - Pardubice

Jaromír Plocek (trenér Dynama): "V nedělním dopoledni jsme přivítali v tréninkovém centru na Složišti tým Pardubic. Pardubice byli před tímto utkáním o bod před námi. My jsme chtěli potvrdit výhru v Hradci, a proto jsme chtěli vstoupit do utkání aktivně, ale to se nám nepodařilo a Pardubice byly lepším týmem a v prvních dvaceti minutách nás kombinačně přehrávali. První vyloženou šanci, kterou měly Pardubice, výborně chytil náš brankař David Vávra a tím nám dal šanci na úspěch v tomto utkání. Po této šanci jsme se dostali do hry a začali jsme si vytvářet brankové příležitosti. První naše branka padlo po výborné práci Venci Míky a krásném gólu Martina Šplíchala na 1:0. Hra byla hodně bojovná z obou stran a zbytečně nervozní. Z toho pramenilo hodně ztrát míčů v přechodové fázi. Druhý gól se nám podařilo vstřelit Marcelem Jiranem po samostatné akci a střelbě ze šestnácti metrů - 2:0. V poločase jsme upozorňovali kluky, že Pardubice nemají co ztratit a do druhého poločasu vlítnou a budou chtít s výsledkem něco udělat a taky se nám to potvrdilo, protože začaly opět aktivně. Utkání se dohrálo bez nějakých velkých příležitostí na obou stranách a jsem moc šťastný, že se nám podařilo vyhrát a tím si připsat další tři body za výhru. Musíme poděkovat všem klukům, kteří do utkání zasáhli a odmakali ho."