Zápas Bohemians - SK Dynamo

Jaromír Plocek: "V nedělním dopoledni jsme odehráli velmi bojovné utkání s týmem Bohemians Praha. V prvním poločase jsme si vypracovali dobré příležitosti, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Dvě samostatné akce měl Jiran a jednu loženou šanci Viktor Kadlec. Tým Bohemians měl také svoje příležitosti, při kterých nás podržel náš brankář Martin Janáček. Poločas skončil za stavu 0:0. Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu, hodně soubojových situací. Opět jsme si vytvořili vyloženou šanci, ale neproměnili jsme ji. Do této šance se dostal Jakub Pařízek. Bohemka měla po naší chybě také svojí velkou šanci tohoto utkání, ale neproměnila a druhý poločas skončil za stejného stavu jako první půle. Na penalty jsme prohráli 4:2, ale přesto je pozitivní, že se nám na jaře daří vozit body z hřišť soupeřů."