Zápas Dukla - SK Dynamo

Rudolf Otepka (trenér Dynama): "Na první pohled lehké vítězství, ale nerodilo se lehce. Sice jsme se již ve 2. minutě ujali vedeni po teči Jirana, ale poté jsme začali hrát alibisticky. Zejména stoperům trvalo, než se dostali do hry. Chybovali, ale soupeř se do šancí nedostával. Naopak my jsme mohli třikrát za první poločas navýšit vedení.Opět po našich zmatcích ve vlastním vápně jsme Dukle darovali penaltu, kterou naštěstí neproměnila. Ještě v poslední minutě Vojtíšek dobrým výběhem zmařil šanci Dukly. Druhý poločas začala Dukla platonickým náporem, ale byli jsme to my, kdo v 53. minutě udeřil. Šplíchal zabojoval, předložil míč Pařízkovi a ten se nemýlil 0:2. Od této chvíle hrálo už jen jedno mužstvo.Vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou.Velké oživení přinesli střídající hráči.Top výkon předvedl Ardamica, který byl hodně aktivní a nahrál na tři branky."