Fotbalisté staršího dorostu Dynama hodili za hlavu poslední nevydařené zápasy a v utkání 10. kola vyhráli na půdě Hradce Králové vysoko 3:0. Skvělou střeleckou formu v úvodu sezony potvrdil Lukáš Havel, který zaznamenal dva góly, třetí branku Dynama přidal Patrik Švantner.

David Horejš (trenér): "Jsem moc rád, že jsme dokázali herně navázat na výkon ze zápasu s Příbramí. Od první minuty jsme do utkání vstoupili velmi aktivně, dobře jsme domácí napadali, vyhrávali jsme osobní souboje a dařila se nám kombinace. Z toho pramenili brejkové situace, které vznikaly právě díky našemu dobrému napadání. První velkou šanci měl ve 30. minutě Ondra Otepka, který postupoval sám na bránu. Domácí brankář ho ale skvěle vychytal. Po následné akci ale již takové štěstí neměl, když míč za obranu dostal Lukáš Bálek. Ten udělal brankáři kličku a ten ho ve vápně fauloval a byla z toho penalta, kterou proměnil Lukáš Havel. V dalším průběhu zápasu jsme byli lepší a do konce poločasu se skóre nezměnilo jen díky dobře chytajícímu brankáři domácích. Hradec se ve druhém poločase viditelně zlepšil. Naše defenziva hrála ale výborně a koncentrovaně, takže jsme domácí do šancí nepouštěli. Ze standardky jsme pak zvýšili Lukášem Havlem na 2:0 a před koncem zvýšil ještě po pěkné akci Patrik Švantner. Kluci si zaslouží za výkon obrovskou pochvalu. Přejeme si, abychom tuto výhru za týden potvrdili v domácím zápase proti Pardubicím."