Zápas SK Dynamo - Příbram

David Horejš (trenér): "Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a od první minuty jsme si vytvořili obrovskou převahu. Dobře jsme kombinovali a vytvořili jsme si spoustu střeleckých příležitostí. V prvním poločase jsme nastřelili dvě břevna a celkově musím kluky za první poločas pochválit, protože jsme sehráli asi vůbec nejlepší poločas v celé sezoně. Na šance jsme v prvním poločase vyhráli tak 4:1, ale bohužel prožíváme období, kdy se nám nedaří v zakončení. Ve druhém poločase jsme chtěli navázat na první poločas, což se nám povedlo. Tomáš Janoch nastřelil třetí břevno v zápase. Jenže Příbram nás z ojedinělého protiútoku potrestala, když se prosadil Januška. I přes obrovský tlak v závěru zápasu se nám nepodařilo vstřelit branku, takže jsme zápas výsledkově nezvládli."