To se povedlo! Juniorka Dynama doma přestřílela posílenou pražskou Spartu 4:3 a připsala si cenné tři body. Nejprve se trefil z penalty Lukáš Matějka, dále se prosadili Vopat, Havel a Frnoch. Za Spartu se trefil Konaté a Christian Frýdek. Za týden čeká juniorku venku Hradec Králové.

Juniorku posílili z áčka Vopat, Hála a Matějka a na výkonu domácích to bylo znát. I Sparta však přijela se silnou sestavou, nechyběl Rumun Vătăjelu či Tiemoko Konaté. Na první vážnější šanci zápasu se muselo čekat do třinácté minuty. V ní se ke střele dostal právě rumunská zimní posila Sparty a Kamil Hajdušek vyrazil pohotovým zákrokem. Ve dvacáté minutě se Sparta mohla radovat z první branky. Centr na zadní tyč zužitkoval technickou ranou Christian Frýdek - 0:1. Srovnat se povedlo černobílým za osm minut. Nařízenou penaltu využil Lukáš Matějka, přestože brankář Vorel vystihl směr střely – 1:1. Pražané si vzali zpět ztracené vedení ještě před půlí. Po krásné samostatné akci se trefil pendl z áčka Tiemoko Konaté - 1:2.

Ve druhém poločase se děly věci. Vše odstartoval v 51. minutě Lukáš Havel, který uplatnil důraz po rohovém kopu a srovnal se Spartou krok – 2:2. V šedesáté šesté minutě šli poprvé do vedení Jihočeši. Krásný balon Blažka trefil ideálně z voleje Ladislav Vopat a Vorlovi tím nedal sebemenší šanci – 3:2. Nakonec vítěznou branku obstaral dlouhán Daniel Frnoch. Dostal balon pod sebe z pravé strany a krásnou křižnou střelou rozradostnil domácí počtvrté – 4:2. Za Spartu ještě korigoval podruhé v zápase prosazující se Frýdek, ale Dynamo už o výhru nepřišlo. V krásném utkání přestřílelo Spartu 4:3.