Porážkou se rozloučila juniorka českobudějovického Dynama s letošní sezonou Juniorské ligy. V posledním zápase Jihočeši prohráli na Složišti s Příbramí 1:3. Hosté po úvodním tlaku vedli, před pauzou ale vyrovnal Tomášek. V 51. minutě ale skóroval Januška a tato branka se ukázala jako vítězná. V konečné tabulce tak Dynamu patří poslední 16. příčka.

Do posledního utkání sezony nastoupili českobudějovičtí mladíci s hráči juniorky, hosté z Příbrami přivezli i bývalého českobudějovického útočníka Zdeňka Linharta. Středočeši byli od úvodu jednoznačně aktivnější. V úvodní čtvrthodině se Českobudějovičtí prakticky nedostali k brance soupeře, naopak domácí brankář Coufal musel řešit dvě složité situace při šancích Linharta. Ve 14. minutě už ale ani gólman Dynama nic nezmohl s tím, že Břížďalův nadýchaný centr doletěl až ke Štěpánu Holému, který přeskočil obránce a otevřel skóre. Pak ještě chvíli pokračoval příbramský tlak, který vyvrcholil Šrainovo ránou, kterou Coufal vytáhl na roh.

V teplém počasí následovala pauza na občerstvení, po které jakoby domácí ožili a deset minut obléhali soupeřovu branku. Náznaky šancí ale Jihočeši nedovedli do zdárného konce. Do konce poločasu se hrála vyrovnaná partie, která ve 44. minutě přinesla vyrovnání. Na rohový kop si naskočil David Tomášek, hlavou trefil břevno. Odražený míč chytil brankář Kočí, ale nedržel jej pevně, a tak důrazný Tomášek dotlačil míč do sítě.

Příbramští si ale na začátku druhé půle vzali vedení zpátky. Dlouhý míč za obranu si zpracoval Linhart, počkal na spoluhráče a dobíhající Jiří Januška ranou do protipohybu brankáře skóroval. Pak v teplém počasí tempo hry trošku opadlo, s míčem hráli o něco častěji Středočeši. Dynamo zlobilo hlavně díky aktivnímu Bálkovi, jeho střela ze 73. minuty ale gólová nebyla i díky výbornému zákroku brankáře Kočího.

Čtvrthodiny před koncem přišla pojistka příbramského vítězství. Do vápna prolétl z levé strany přes tři soupeře Květ, nezištnou přihrávkou vyzval ke skórování Zdeňka Linharta, který pokořil svůj bývalý klub snadnou brankou. Zbytek utkání už se dohrál převážně na polovině domácích, Jihočeši už neměli síly na zvrat. Dynamo tak na závěr sezony prohrálo s Příbramí 1:3 a v tabulce skončilo poslední.