Ve druhém přípravném zápase před jarní částí sezony prohráli fotbalisté juniorského týmu Dynama doma na Složišti s Pískem 1:0. Hosté vyhráli díky brance z páté minuty hry.

SK Dynamo ČB "U21" - FC Písek 0:1 (0:1)

Sestava juniorky: Coufal (46. Rotbauer) - Krejčí, Škoda, Frnoch, Blažek - Fišer (60. Kořínek), Rottenborn, Kořínek (46. Smetana), Collin, Bálek - Vlk.

Petr Skála (trenér): V dalším přípravném utkání jsme přivítali na Složišti mužstvo Písku (ČFL) - hned v úvodu jsme obdrželi branku po rohovém kopu a v průběhu prvního poločasu byl lepší soupeř. Ve druhém poločase jsme vyrovnali hru, ale branku se nám nepodařili vstřelit. Oproti podzimu hrajeme bez šesti hráčů základní sestavy a dneska hrálo šest hráčů ročník 1999, takže pro ně do byla dobrá zkušenost hrát proti mužstvu ze třetí ligy.