Mladíci Dynama České Budějovice si do tabulky ČFL připsali další bod, když dokázali remízovat na hřišti Varnsdorfu 2:2. Svěřenci kouče Jiřího Juráska sice dvakrát prohrávali, přesto dokázali vždy vyrovnat. Do střelecké listiny se zapsali Timm s Dobalem.

Fotbalisté domácího Varnsdorfu měli v prvním poločase mírnou územní převahu, kterou ale dokázali v gól přetavit až v 38. minutě, kdy se ranou přesně k tyči trefil Vlastimil Chod. Jihočechy ale inkasovaná branka nepoložila a minutu před koncem poločasu srovnal skóre aktivní Marián Timm.

I ve druhém poločase byl k vidění vyrovnaný fotbal. Varnsdorf se patnáct minut před koncem dostal opět do vedení, když Hykův centr poslal přesně do černého Jiří Procházka. Ani tento gól ale mladíky Dynama nezlomil a v 82. minutě chytrým lobem přehodil domácího brankáře Macháčka Vladimír Dobal.